Całoroczny skup ziemniaka i marchwi

 

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

Skup marchwi

Prowadzimy całoroczny skup marchwi pochodzącej z polskich upraw. Skupujemy wyłącznie marchew niemodyfikowaną genetycznie. Współpracujemy m.in. z:

  • rolnikami,
  • plantatorami,
  • zakładami konfekcjonowania,
  • zakładami dystrybucji warzyw.

Oferujemy atrakcyjne warunki skupu. Skupujemy marchew brudną, jaki i mytą oraz polerowaną, w ilościach całosamochodowych, jak i całopaletowych.

Skup ziemniaka

Zachęcamy do współpracy rolników specjalizujących się w uprawie ziemniaków. Przy wyborze dostawców, stawiamy główny nacisk na jakość warzyw. Do produkcji wykorzystujemy jedynie ziemniaki niemodyfikowane genetycznie. Współpracujemy zarówno z dużymi zakładami, jak i przyjmujemy mniejsze ilości ziemniaków od lokalnych rolników. W naszej wieloletniej działalności nawiązaliśmy współpracę z:

  • producentami ziemniaków,
  • producentami upraw ekologicznych,
  • zakładami dystrybucji warzyw.

Kupujemy ziemniaki myte i brudne w ilościach całosamochodowych oraz całopaletowych. Zależnie od potrzeb jesteśmy otwarci na skup różnych odmian ziemniaków.

Całoroczny skup ziemniaka i marchwi

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu:

Kontakt

Prosimy o kontakt bezpośrednio z poszczególnymi działami naszej firmy.

ul. Komunalna 12

Psary, 62-731 Przykona

Administracja:

tel: +48 696 487 775

email: marta

Skup surowca:

tel: +48 608 587 605

email: biuro

Sprzedaż:

tel: +48 608 586 524

email: wit

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności